
Вказівник повороту Audi A3 8l Seat Ibiza Cordoba в крило 1U0949127A
- В наявності
- Код: 24898
119 ₴
+380 (66) 803-81-10
Менеджер повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покажчик повороту Skoda Audi Seat у крило 1U0949127A 4D0949127D
Моделі авто:
Audi:
- A4 B5 (1994-2001)
- A3 8L (1996-2003)
Skoda:
- Octavia 1U (1996-2004)
- Octavia Tour (2004-2010)
- Fabia 6Y (1999-2007)
- Fabia 5J (2007-2014)
- Praktik 5J (2007-2014)
- Roomster 5J (2006-2010)
Seat:
- Toledo MK2 1M (1999-2004)
Увага:
- поставляється без лампочки
Матеріал:
- високоякісний пластик Поліамід ПА-66
Місце встановлення:
- ліве або праве переднє крило
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1U0 949 127 A |
| Виробник | Skoda |
| Кросс-номери | Audi 4D0949127D; Skoda 1U0949127A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Марка | Audi , Skoda , Seat |
| Мoдель | A4 B5 (1994-2001) , A3 8L (1996-2003) , Octavia 1U (1996-2004) , Octavia Tour (2004-2010) , Fabia 6Y (1999-2007) , Fabia 5J (2007-2014) , Praktik 5J (2007-2014) , Roomster 5J (2006-2010) , Toledo MK2 1M (1999-2004) |
| Наявність товару | 170 шт. |
| Номер Oem | 1U0949127A, 4D0949127D, 6K0949127 |
| Сторона | Права, ліва |
- Ціна: 119 ₴







