
Трос склопідйомника Skoda Yeti 09-17 передній лівий правий правий
- В наявності
- Код: 30386
249 ₴
+380 (66) 803-81-10
Менеджер повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трос склопідйомника Skoda Yeti 09-17 передній лівий правий правий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5L0 839 461 A |
| Виробник | Skoda |
| Кросс-номери | Skoda 5L0839461A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Двері | Передні |
| Марка | Skoda |
| Мoдель | Yeti 5L (2009-2017) |
| Наявність товару | 9 шт. |
| Номер Oem | 5L0839461A , 5L0839462A |
| Сторона | Права, ліва |
- Ціна: 249 ₴



