
Кнопки склопідйомника Skoda Octavia A7 Fabia 3 5E0959857A
- В наявності
- Код: 15152
369 ₴
+380 (66) 803-81-10
Менеджер повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок керування склопідйомниками (кнопки склопідйомника) Skoda Octavia A7, Fabia MK3 5E0959857A
OEM: 5E0959857A
Сумісні моделі:
- Skoda Octavia A7 (2013-2017)
- Skoda Fabia MK3 (від 2014)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5E0 959 857A |
| Виробник | Skoda |
| Кросс-номери | Skoda 5E0959857A |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Марка | Skoda |
| Мoдель | Octavia A7 (2012-2020) , Fabia NJ (2014-2021) , Superb 3V (2015-2021) |
| Наявність товару | 80 шт. |
- Ціна: 369 ₴









