
Внутрішня ручка відкриття правих дверей Seat Ibiza 6J 6J1837114A
- Готово до відправки
- Код: 8479
229 ₴
+380 (66) 803-81-10
Менеджер повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішня ручка відчинення правих дверей Seat Ibiza 6J (2009-2012) 6J1837114A
Сторона:
- Передні праві двері ( пасажирська )
- Задні праві двері ( за пасажиром )
Характеристики:
- Колір: хром
- Матеріал: високоякісний пластик Poliamed-66
Сумісні моделі авто:
- Seat Ibiza 6J (2009-2012)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6J1 837 114A |
| Виробник | Seat |
| Кросс-номери | Seat 6J1837114A |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Марка | Seat |
| Мoдель | Ibiza 6J (2009-2012) |
| Наявність товару | 99 шт. |
| Номер Oem | 6J1837114A |
| Сторона | Правая |
- Ціна: 229 ₴









